نهر وب | خدمات وب | میزبانی وب

درباره مرکز

درباره نهر وب

تیم بزرگ فنی و فوق تخصصی نهر وب از سال 1370 با بهره گیری از تجربیات حرفه ای و بین المللی خود  با هدف فعالیت در زمینه وب و راهکارهای آنلاین شروع به فعالیت کرد , ما همواره در نظر داریم با ارائه ی  محصولات و خدمات با کیفیت و حرفه ای به مشتریان خود، رضایت کامل آن ها را جلب کنیم.

تیم بزرگ فنی نهر وب در حال حاضر با بیش از 25 سال سابقه کاری فوق العاده و درخشان است.

نهر وب با هدف پاسخگویی به نیاز فعالان صنعت IT و وب مستران ایرانی پا به عرصه ظهور گذاشت که جزء پیشگامان ارائه خدمات میزبانی در ایران بوده و توانسته است به جایگاه خوبی میان شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی در ایران دست پیدا کند. شرکت نهر وب تنها نماینده رسمی شرکت WHMCS در ایران می باشد که با طراحی و توسعه ماژول های سیستم WHMCS به صورت عمومی و اختصاصی توانسته است حجم قابل توجهی از نیازهای موجود بازار را پاسخگو باشد. این شرکت با فعالیت گسترده در زمینه خدمات ثبت دامنه ملی و بین المللی با ثبت و تمدید سالانه بیش از 500 هزار دامنه جزء برترین ثبت کننده های دامنه در ایران می باشد. پس از سال ها تجربه موفقیت آمیز در زمینه ارائه خدمات میزبانی داخل و خارج کشور و ثبت دامنه های ملی و بین المللی نهر وب مفتخر است با میزبانی بیش از 1 میلیون دامنه در میان شرکت های ایرانی رکوردی منحصر به فرد را ثبت نماید.

ماموریت

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید و پشتیبانی محصولات از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای این مجموعه تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

 خدمات نهر وب

این سامانه خدمات زیر را ارایه می دهد:

خدمات هاست و دامنه - میزبانی وب - افزایش بازدید سایت - ارایه انواع خدمات وب - دیجیتال مارکتینگ - فروشگاه وبمستران ایران و .....

نهر وب با هدف فعالیت در عرصه فناوری اطلاعات و ارائه خدمات میزبانی وب - طراحی سایت و سئو - با کیفیت جهانی پایه گذاری شد. طی بیش از یک دهه ارائه خدمات طراحی سایت و سیستم های مدیریت محتوا cms و پرتال های شرکتی و سازمانی در کنار میزبانی حرفه ای سایت ها و سرور های مجازی و اختصاصی برای بخش خصوصی و سازمان ها و موسسات دولتی و نیمه دولتی؛ توانسته خود را به عنوان یکی از شرکت های پیشگام فناوری اطلاعات به اثبات رسانیده و بهترین خدمات تخصصی را با بالاترین کیفیت در دسترس مشتریان قرار دهد.


                              به مرکز تخصصی و فوق تخصصی ارائه دهنده خدمات وب در ایران خوش آمدید.
نهر وب ، برترین و با کیفیت ترین ارائه کننده خدمات وب
نهر وب ، اولین و تنها ارائه کننده خدمات وب در ایران
نماینده رسمی افزایش و بهبود رنک الکسا و ارائه دهنده خدمات وب و سئو و طراحی سایت و میزبانی وب در جمهوری اسلامی ایران به همراه عقد قرارداد رسمی
حس تازگی خدمات وب , با محصولات نهر وب
محصولات نهر وب ، ایده ای جدید برای فعالیت در وب 
محصولات نهر وب ، بهترین ابزار و رویکردی جدید در فعالیت در وب
با محصولات نهر وب ، فقط یک قدم تا جهانی شدن در وب فاصله دارید.